Footjob v Praze - zajímavý doplněk erotické masáže

· NETRADIČNÍ ZÁŽITEK

Dopřejte si mírně netradiční zážitek v podobě erotické masáže nazývané footjob v našem salónu. Při ní je penis smyslně drážděn chodidly či prsty nohou našich masérky – odtud onen anglický název “footjob” (práce nohou).

· NĚCO NAVÍC KE KLASICKÉ MASÁŽÍ

Využijte tuto možnost k ozvláštnění a zpříjemnění si klasické masáže. Mějte na paměti, že se jedná o něco navíc na přání k nabízeným masážím, tedy tuto službu si nelze objednat samostatně.

· SPECIÁLNÍ BONUS PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Našich klientů si vážíme a jsme rádi, pokud se k nám vracíte. Nejen proto nabízíme 20% slevu na každou třetí návštěvu. Tuto slevu můžete využít opakovaně, stačí nás znovu třikrát navštívit.

· VYUŽIJTE HAPPY HOURS KAŽDÝ DEN

Pokud nás navštívíte libovolný den v týdnu mezi desátou a třetí hodinou odpoledne, můžete využít slevy na Nuru masáž. Vybrat si můžete hodinovou nebo rovnou devadesátiminutovou.

Footjob – o co se jedná?

Jedná se o nepenetrační sexuální praktiku, při které jsou erotogenní zóny (zpravidla genitálie) drážděny pomocí nohou. Hodí se jako součást předehry, v průběhu nebo i na konci, kdy takto dojde k vyvrcholení.

Tuto techniku nejčastěji provádí ženy mužům, avšak není to podmínkou. Masérka nejprve nabízí nohy k líbání a jen jakoby náhodou nabízí pohledy do svého klína. Vrcholem potom je, když žena obratně dráždí penis mezi chodidly či prsty na nohou.

Je potřeba zkušené masírující osoby, neboť zvládnutí této techniky není jednoduché, vyžaduje to cvik a dostatek času.

Obdobně může probíhat footjob u žen, které si tuto techniku mohou užívat stejně tak jako muži.

Využijte možnost obohatit si erotickou masáž něčím navíc a spojte ji s footjobem.

Vychutnáte si tak méně tradiční zážitek, který si dost možná oblíbíte nejen, pokud máte zvláštní zálibu v nohách!