Jak na nuru masáž – Udělejte vašemu partnerovi pravou japonskou erotickou masáž, která okoření váš vzájemný milostný život!

Pokud hledáte ideální způsob, pomocí nějž zlepšíte svůj dosavadní milostný život, a zažijete nepopsatelné vzrušení, je tento návod, jak na nuru masáž, se kterou získáte naprosto jedinečné pocity, určen právě vám. Rozlučte se proto s dosavadní nudou a stereotypem, a užijte si spolu se svým partnerem to, na co máte oba plné právo ještě dnes.

Jak na nuru masáž aneb poctivá příprava se vyplatí

Neopakovatelné chvilky rozkoše, navíc ještě umocněné kluzkým gelem, jsou hlavním důvodem, proč body to body nabírá mezi jednotlivými páry na popularitě. Pakliže si ji však oba chcete dokonale vychutnat, nezapomeňte si včas připravit vše potřebné. V opačném případě byste totiž mohli přijít o jedinečnou atmosféru, a to by přeci byla škoda. Kdo však vůbec dokázal tuto vzrušující milostnou metodu dovést k takové dokonalosti?

 

Oblíbená nuru masáž aneb postup prověřený staletími

Stejně jako slavná tantra, má i tato jedinečná technika domov na Dálném východě, konkrétně v Zemi vycházejícího slunce, a není divu. Místní asijské krásky byly již od mládí vedeny k tomu, aby se o své udatné Samuraje uměly dokonale postarat po všech stránkách, a postupem staletí dovedly tuto prastarou léčebnou metodu k naprosté dokonalosti.

Navíc, důvodů, proč byste si tento fantastický zážitek spolu se svým miláčkem měli vychutnat je hned několik:

  • poznáte lépe sebe i partnera
  • užijete si spousty zábavy
  • okořeníte milostný život něčím výjimečným
  • zažijete neopakovatelné vzrušení
  • posílíte své sebevědomí

 

Správná nuru masáž – návod, co budete potřebovat

Chcete si se svou drahou polovičkou vychutnat taktéž jeden z nejerotičtějších zážitků vůbec, a přemýšlíte, co vše si musíte dopředu přichystat, aby milostné okamžiky stály doopravdy zato? Potom pro vás máme dobrou zprávu, neboť v podstatě budete potřebovat jen dvě věci.

 

· Originální nuru gel

První z nich je velmi jemný masážní lubrikant, získávaný z mořských řas Nori. Je to právě tento japonský zázrak, díky kterému získala oblíbená erotická masáž takový věhlas. Jeho nesporná výhoda spočívá především v tom, že je vodou dobře omyvatelný a na rozdíl od oleje po zaschnutí nelepí a nezanechává skvrny. Stejně tak obsahuje mnoho vitamínů, zlepšuje pokožku a dodává jí pružnost a svěžest.

Hlavním důvodem, proč se bez nuru gelu nemohou tyto „mokré radovánky“ obejít, je však jeho extrémní kluzkost. Právě díky ní si spolu se svým miláčkem užijete spousty zábavy. Zajisté oceníte také to, že erotické hrátky s japonským gelem si můžete bez obav dopřát i v případě, že jeden z vás trpí nějakým typem alergie.

 

· Kvalitní podložka

Během pravé nuru masáže, se oba nejspíš pořádně odvážete, a kromě skvělých pocitů, které si vychutnáte, bude všude také spousta vody. Proto není úplně nejlepší nápad provozovat body to body na přímo na posteli. Raději si zakupte větší podložku, na kterou se oba pohodlně vejdete, anebo nafukovací matraci, po níž se budete moci opravdu skvěle klouzat.

Mnohem více, než tyto pomůcky však budete potřebovat dobrou náladu a vytrvalost. Může se stát, že na první pokus japonské potěšení nedopadne zcela podle vašich představ, ale nezoufejte. Daleko důležitější je totiž příjemný pocit blízkosti a rozkoš, kterou si po této náročné masáži oba zasloužíte.

 

Jak si doma udělat nuru masáž aneb nezbytné přípravy

Mazlavý lubrikant právě dorazil z Asie, vhodná matrace pro vaše experimentování je již také připravená, ale stále tomu ještě něco chybí, že? Nesmíte v žádném případě zapomenout na klidné, romantické prostředí, kde se budete spolu s vaší drahou polovičkou cítit příjemně. Chcete-li si užít opravdu dokonalou atmosféru, připravte si vonné tyčinky, zapalte svíčky, a pusťte relaxační hudbu. Ohlídejte si také správnou teplotu, abyste se netřásli zimou.

Úplně nejdůležitější věc pro to, aby nuru masáž proběhla tak jak má, a vy jste si z ní odnesli jen ty nejkrásnější pocity, je však naprosté soukromí. Pokud máte děti, využijte toho, že jsou právě na táboře anebo u příbuzných. Žijete-li naopak oba stále ještě se svými rodiči, počkejte, až bude byt volný, anebo využijte erotický salon, kde vás nikdo nebude rušit.

 

Jak provádět nuru masáž krok za krokem

Záleží samozřejmě jen na vás, jak bude vaše milostné dobrodružství probíhat, nicméně chcete-li si ho doopravdy užít, postupujte podle našich tří kroků.

 

1. Dopřejte si horkou lázeň a nachystejte gel

Ještě před tím, než začnete svého přítele masírovat, vychutnejte si spolu teplou koupel. Nejen, že se krásně uvolníte, a připravíte na to, co bude následovat, ale již pobyt v teplé vodě můžete využít k milostné předehře. Jste-li spolu teprve krátce, využijte těsné blízkosti ke zkoumání erotogenních zón toho druhého. Namydlete se od hlavy až k patě, líbejte se a vzrušujte navzájem, a vychutnávejte si tyto nádherné okamžiky plnými doušky.

Jakmile se budete cítit připraveni, požádejte svého milence, aby se pohodlně uvelebil na podložku břichem dolů. Mezitím, co jste byli ve sprše, se nuru gel ve vlažné vodě ohřál na příjemnou teplotu, a je připraven k použití. Pakliže se vám však bude lubrikant zdát příliš tuhý, je možné ho trochu naředit, ale mějte na paměti, že pokud to přeženete, ztratí svou klouzavou konzistenci.

 

2. Masírujte nejprve rukama, a pak i prsy a zadečkem

Naneste na svého partnera dostatečné množství gelu tak, aby zakrýval celé jeho tělo, a začněte nejprve se smyslnou masáží zad, ramen a šíje, která ho dokonale navnadí. Potom po něm začněte kroužit svými prsy a zadečkem, měňte směr i pohyb a nebojte se přitlačit. Nakonec se na přítele položte celou svou vahou a klouzejte se po něm sem a tam. Soustřeďte se přitom na to, jaký pohyb mu dělá dobře, a nebojte se zeptat, co přesně by si přál.

V druhé etapě ho požádejte o otočku na záda, a pokračujte ve stimulaci stejným způsobem. Uvidíte, že nádherný výhled na vaše lesknoucí se, pohupující vnady ho zaručeně dostane do varu, a jakmile bude vzrušený na maximum, zaměřte se na intenzivní masáž jeho přirození.

 

3. Překvapte partnera nezapomenutelným závěrem

Záleží pak už jen na vás, zda svého přítele přivedete až na vrchol rozkoše, anebo si prohodíte role, necháte se taktéž namasírovat, a zakončíte celé své snažení vzájemným uspokojováním, anebo dokonce intimním splynutím vašich těl. V každém případě se však bude jednat o naprosto neobvyklý a jedinečný zážitek, na který budete ještě dlouho s láskou vzpomínat.