Čtyřruční erotická masáž

Dopřejte si královský zážitek pro požitkáře v podobě čtyřruční erotické masáže, během které se rozhodně nudit nebudete. Uvidíte, že v příjemném prostředí našeho luxusního salonu se nejen dokonale odreagujete, ale především si vychutnáte dvojitou porci vzrušení a něhy, kterou vás zahrnou naše krásné slečny či opálení svalovci, jež si vyberete.

 

Čtyřruční erotická masáž a magická síla doteků

Máte chuť vyzkoušet něco jedinečného a vzrušujícího zároveň? Chcete si odpočinout po náročném dni, anebo se jen doma koušete nudou a toužíte po zajímavém zpestření? Potom neváhejte a přijďte si k nám užít chvilky něhy a neutuchající vášně, a to ne s jednou, ale hned s dvěma dívkami, které se o vás s radostí postarají.

Smyslný zážitek zcela ve vaší režii.

Záleží jen na vás, jak bude pobyt v našem salonu vypadat. Můžete se jen oddat šikovným prstíkům masérek a odpočívat, anebo vezměte otěže do svých rukou, sdělte dívkám svá nejtajnější přání a užijte si čtyřruční masáž naplno!

 

Jaké typy masáží prováděných 2-3 masérkami / maséry nabízíme?

Navštiv stránku našeho ceníku

 

5 výhod naší erotické čtyřruční masáže

Nestyďte se a vychutnejte si požitky, které vám pobyt ve společnosti dvou krásných slečen nabízí, opravdu naplno. Brzy také zjistíte, že pravidelné návštěvy našeho chrámu rozkoše vám navíc přináší mnoho benefitů:

  • poznáte sebe sama
  • posílíte své sebevědomí
  • zlepšíte imunitní systém
  • zbavíte se přebytečného stresu
  • vyzkoušíte něco nového

Můžete se spolehnout na to, že naše dívky jsou nejen velmi přítulné a milé, ale také naprosto diskrétní. Chceme, aby se u nás všichni klienti cítili naprosto uvolněně a bezpečně, a proto vše, co se za dveřmi našeho salonu odehraje, zde také zůstane.

 

Erotická masáž se dvěma masérkami či maséry pro každého

Příjemná stimulace hýždí, zad a intimních partií prováděná párem krásných slečen stojí opravdu za to, a rád si ji vychutná každý správný muž. Aby cesta do ráje proběhla zcela podle vašich představ, nebojte se seznámit s našimi dívkami a zvolte si ty, po kterých vaše srdce touží. Jen tak dosáhnete maximálního vzrušení a neopakovatelné rozkoše.

 

Vyberte si průvodce podle svého gusta

Dveře u nás však mají otevřeny nejen všichni pánové bez ohledu na věk, ale také dámy, které mají chuť dopřát si chvíle pohody v náručích opálených krasavců. Patříte-li mezi ně, nebojte se odhodit stud a vychutnat si to, na co máte plné právo. Namísto dvou mužů si však můžete vybrat i jednu masérku a maséra, kteří vám budou sympatičtí, záleží pouze na vás.

Nejen krása našich dívek, ale také jejich přívětivý a trpělivý přístup jsou hlavním důvodem, proč se k nám klienti rádi vrací.

Začínáte-li se svým sexuálním životem, neváhejte a zkuste naše čtyřruční masáže. Uděláme z vás dokonalé milence!

 

Jak to probíhá?

Po příchodu do našeho studia budete nejprve uvítáni vámi vybranou masérskou dvojicí, jež vám vysvětlí celý průběh cesty za rozkoší, a zároveň vyslechne všechna vaše přání. Poté se společně vydáte do koupelny, kde si vychutnáte horkou sprchu, která vás dokonale uvolní, a vy se již nebudete moci dočkat toho, co bude následovat. Jakmile se budete cítit připraveni, odeberete se do intimně osvětlené místnosti, kde se pohodlně uvelebíte a zavřete oči.

Smyslná péče našich odborníků se nejprve soustředí na relaxační masáž ramen, zad a šíje, avšak postupně hbité prstíky masérek směřují stále níž a níž, až k vašim intimním zónám.

Vzrušení pomalu stoupá, a vy cítíte, že nemá cenu se mu bránit, právě naopak. Zcela se poddáte svým pocitům a užijete si nádherné vyvrcholení, a to kolikrát jen budete chtít. Naše slečny jsou s vámi až do poslední chvíle a budete-li mít chuť, rády se ještě přitulí vedle vás.

 

Vychutnejte si něhu a pokušení až do konce…

V samém závěru erotické masáže si užijete ještě jednu společnou sprchu, a následně se již vydáte vstříc realitě všedních dnů. Příjemný pocit božského klidu a výjimečnosti, který si od nás s sebou domů odnesete, vás však bude hřát na duši ještě po mnoho dalších dní.

Chcete si dopřát neutuchající vášeň a vzrušení ve společnosti sličných krásek a opálených svalovců? Potom neváhejte a vyzkoušejte čtyřruční masáž ještě dnes!