Masáž prostaty v Praze

Ohromné vzrušení, hebké doteky a jedny z nejbouřlivějších orgasmů – to je naše masáž prostaty. Račte si ji užít plnými doušky!

 

Masáž prostaty – 2 důvody, proč si ji nesmíte nechat ujít!

Možno zařadit nejen do masáží pro muže, ale i do párových masáží

 

O co se jedná?
Masáž prostaty si u nás můžete přiobjednat jakožto jednu z doplňkových služeb k našim erotickým masážím, tedy bez jakýchkoliv dalších poplatků. Během procedury se masérka začne věnovat kromě jiných intimních partií i vašemu zadečku.

 

Právě v místě análního otvoru najdeme jedno z největších shluků nervových zakončení v celém těle – proto se masáž prostaty bere jako nezapomenutelný zážitek hodný zopakování!

 

 

Na co se těšit?

Budete si užívat jiskřivé atmosféry během masáže, zažijete doteky a něžná pohlazení po celém těle, vaše intimní partie samozřejmě nevyjímaje. Najednou se ocitnete pod novou vrstvou lubrikačního gelu. S ním se vám dívka začne třít o zadeček a pomalu se propracuje až k příjemné masáži hráze. Odtud zbývá už jen krůček, než do vás vklouzne její prst, který přesně ví, jak a kam se má pohybovat. Aby toho nebylo málo a i vy dosáhli onoho slibovaného silného orgasmu, připojí se i laskání penisu v celé jeho délce.

 

Stává se, že muž dojde svého vyvrcholení i bez masáže penisu – ano, i to je možné, ba co více příjemně překvapující!

 

 

Slast a lék v jednom!
Pánové, netřeba se obávat – masáže prostaty si získaly celosvětovou popularitu. Navozuje slastné, vzrušující pocity, muži popisují největší orgasmy svého života a navíc se prokázala i zvýšená obranyschopnost vůči rakovinotvorným buňkám.

 

 

Přidáte se k našim stálým zákazníkům, kteří si masáž prostaty nemohou vynachválit, i vy? Neváhejte, zvolte si svůj druh masáže a pak se už jen stačí zmínit o vašem přání. Bude splněno!