Masáž prostaty

Možná jste o masáži prostaty ještě neslyšeli. Pro mnohé z vás to zní divně. A jsou jistě i tací, kteří masáž prostaty milují a nedají na ni dopustit. Ti jsou našimi pravidelnými klienty.

Pokud jste ale ještě masáž prostaty nevyzkoušeli, pokusíme se vám ji přiblížit.

Masáž prostaty je jen pro homosexuály

Je to jeden z hlavních důvodů, proč se mnoho mužů k masáži prostaty staví odmítavě. Myslí si, že je to výsadou homosexuálů. Není to však pravda.

Masáž prostaty je příjemná proto, že se v prostatě a v okolí análního otvoru nachází ohromné množství nervových zakončení.

Masáž prostaty od profesionálek

V našem masážním salonu máme zkušené masérky, které vědí, kam sáhnout. Pokud tedy stále váháte (a okrádáte se o slast, kterou jste dosud nezažili), tak nás prostě navštivte.

Na počátku masáže si s vámi masérka lehce pohraje. Bude vás hladit po celém těle a dotýkat se vás na intimních místech.

Při masáži prostaty se nikdy nesmí šetřit lubrikačním gelem. Proto vás před samotnou masáží prostaty masérka příjemně nageluje.

Nanese vám kolem zadečku lubrikační gel, a masáží hráze vás pomalu začne připravovat.

Po chvíli vám do zadečku vklouzne prstem a během toho vám bude masírovat druhou rukou penis.

Při masáži prostaty je normální, že vám bude téci kapička, jelikož prostata obsahuje semennou tekutinu.

Občas se stává, že při masáži prostaty zažijete orgasmus, aniž by se dráždil penis. Je to zcela nový zážitek, o který se ochuzujete, pokud jste masáž prostaty ještě nevyzkoušeli.
Při kombinaci masáži prostaty i penisu současně zažijete vůbec své největší orgasmy.

Pokud stále váháte, objednejte se k nám. Nelitujte v životě toho, co jste udělali. Ale toho, co jste neudělali. A garantujeme vám, že s naší masáží prostaty nebudete litovat! Tato speciální masáž může být také součástí erotické masáže.