Masáže Joni v Praze

  • Tantrická masáž joni zaměřená pouze na ženy
  • Zážitek v rukou profesionálů
  • Široký výběr masérek a masérů
  • Luxusní prostředí salónu na Praze 2
  • Maximální požitek a uvolnění
  • Sleva 20 % pro věrné zákazníky

Relaxační služby s erotickým nábojem už nevyhledávají jen muži. Stále častěji se setkáváme s poptávkou od něžnějšího pohlaví. Ženy v dnešní době už vědí, co jim dělá dobře. Často ale bojují s ostychem a někdy i se zbytečně nízkým sebevědomím. Intimní prostředí a uvolněná atmosféra, kterou při první návštěvě našeho salónu ucítíte, vám pomohou zbavit se jakýchkoliv zábran a svůj den si tak užijete jako nikdy předtím!

Poskytujeme zážitek každému zákazníkovi na míru!

Razíme pravidlo individuálního přístupu. Pokud máte nějaké speciální požadavky, neváhejte se o ně s námi podělit.

 

Masáž Joni – tradiční technika ověřená staletími

Tento speciální druh tantra masáže má své kořeny v indickém učení. Cílí na ženu - doslova na její ženství (pojem „joni“ pochází ze sanskrtu, staroindického jazyka, a znamená ženské přirození). Nejedná se ale pouze o intimní hlazení pohlavních orgánů. Tato technika nabízí mnohem více!

Joni je nepostradatelnou součástí klasické tantrické relaxace. Najdeme ji na samém závěru, když už je vaše tělo dostatečně uvolněné. Cílem této erotické cesty není ani tak dosažení vyvrcholení, jako spíše vnímání těch nejpříjemnějších prožitků a pochopení krásy vlastního těla. Můžete očekávat zvýšenou citlivost, meditační stavy a dokonce navození vnitřního klidu. Právem jsou této technice přisuzovány pozitivní účinky na lidskou psychiku, zejména z hlediska zbavení se bloků, které vás v minulosti trápily.

 

5 kroků k prožití dokonalé Joni masáže

Očistná koupel

Společná očista je prvním krokem vašeho erotického zážitku. Náš zkušený personál vám bude velmi rád asistovat.

 

Sdělte svoje přání a představy

Následuje krátké představení techniky. Pokud máte individuální požadavek, nebo naopak chcete nějakou část vynechat, máte ideální příležitost vaše přání sdělit našemu personálu.

 

Techniky rukou i s pomůckami

Tantrický rituál pokračuje nejrůznějšími uvolňujícími technikami. Na svém těle ucítíte nejen zkušené ruce, které dobře vědí, kam sáhnout, ale i nejrůznější pomůcky. Těšit se můžete na šátky, teplé ručníky, peříčka i kožešiny. Vše je citlivě použito tak, aby byl maximálně prohlouben celkový prožitek a vy se tak zbavili přebytečného napětí.

 

Zaměření na orgány rozkoše

Následuje hlavní část s využitím příjemného olejíčku. S vysokou dávkou jemnosti pak pocítíte masážní techniky zaměřené na vnější i vnitřní oblast vašeho ženského pohlaví.

 

Vstřebání zážitku

Po ukončení rituálu si užijte chvíli klidu a nechte příjemné pocity proudit celým vaším tělem. Před odchodem domů se můžete opět vysprchovat, nebo nechat olejíček ještě nějakou dobu působit.

Všechny naše služby poskytuje s maximální diskrétností!

Naším pravidlem číslo jedna je naprosté soukromí a diskrétnost. O návštěvě našeho salónu budete vědět pouze vy a nikdo jiný.

Masáž Yoni jedině od zkušených rukou

Ať už si vyberete průvodce vaší erotické masáže z řad našich svalnatých masérů, nebo neodolatelných masérek, vždy vám ručíme za jejich profesionalitu. V našem salónu pracují pouze špičky ve svém oboru, které svoje dosavadní zkušenosti neustále obohacují novinkami z praxe.

Věříme, že naší nabídkou profesionálů dokážeme uspokojit každého klienta. Najdete v ní jemné dívky s tváří a tělem anděla, exotické krásky, stejně jako opálené muže s dokonalým tělem.

 

Jsme časově flexibilní a k dispozici 24/7!

Chápeme, že chuť na příjemnou a uvolňující masáž můžete dostat kdykoliv. Proto si naše služby můžete objednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, buď u nás v salónu, nebo kdekoliv po Praze. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě!