Maximum Royal masáž

Důvodů, proč byste měli vyzkoušet naši Maximum Royal masáž, je celá řada. Zde jsou některé z nich:

  • LESBI SHOW A LÁHEV ŠAMPAŇSKÉHO GRATIS
  • KOMBINACE DVOU, PŘÍPADNĚ AŽ TŘÍ MASÉREK
  • PŘIZPŮSOBENO POTŘEBÁM KLIENTA
  • UNIKÁTNÍ ZÁŽITEK – POUZE V NAŠEM PODNIKU

 

Co můžete očekávat?

V rámci této služby se vašeho těla ujmou dvě, nebo dokonce tři z našich terapeutek. Průběh terapie můžete určovat vy sami. Řekněte, které části vašeho těla byste chtěli namasírovat nejvíce, a jejich zkušené ruce vašemu přání vyhoví. Celé proceduře bude ještě předcházet žhavá lesbická show, jejímž cílem je vybičovat vaši rozkoš a přivést vás do toho správného rozpoložení.

Speciální techniky

U této procedury můžeme hovořit o specifickém terapeutickém stylu. Jedná se o to, že dvojice dívek pracuje zrcadlovými pohyby na obou stranách klientova těla, a tímto způsobem postupuje, dokud nedopřeje slast a uvolnění každé z jeho částí. Obvykle se postupuje tak, že jedna terapeutka „vede“, a druhá její pohyby následuje.

Lze ale postupovat i jinak. Obě dívky se mohou věnovat stejné části vašeho těla zároveň, rovněž mohou měnit intenzitu i tlak pohybů, které mohou být pomalé a něžné, ale i silné a energické.

 

Výběrem této masáže vybíráte vlastně dvě služby v jednom. Vytěžte maximum z vaší návštěvy u nás!

4 vlastnosti, pro něž je Maximum Royal masáž prospěšnější, než ta obyčejná

Ve srovnání se standardními procedurami mají erotické masáže prováděné dvěma či třemi masérkami mnoho výhod:

  • Mnohem větší intenzita

Práce čtyř, případně šesti rukou zároveň dokáže přirozeně docílit většího efektu a tím pádem také většího klientova potěšení.

  • Synchronizované pohyby

Každá z našich terapeutek pracuje na jiné části Vašeho těla zároveň, jejich pohyby jsou přitom ale harmonicky sladěny.

  • Schopnost lépe se přizpůsobit potřebám klienta

Každý může být pánem svého zážitku a vybrat si, na co by se měly dívky právě zaměřit nejvíce. S radostí mu bude vyhověno.

  • Přehlcení smyslů

Zručné ruce se budou činit tak, že leckdy nebudete stíhat sledovat, co se právě děje. Ani se o to nesnažte. Poddejte se okamžiku.

Rozkoš dovedená k vrcholu

Se dvěma či třemi dívkami najednou se rázem otevírá mnohem bohatší spektrum možností a technik, kterými vás mohou oblažit. Sebelepší masérka se zkrátka vašemu tělu nemůže věnovat s takovou intenzitou a její ruce nemohou být všude.

Aby se vašemu tělu, či kterékoliv z jeho částí, dostalo skutečně celostní péče, terapeutky mohou pracovat různými masážními technikami zároveň. Jedna se například zaměří na pomalé, jemné a relaxující doteky, další vás bude naopak hníst hlubšími a silnějšími pohyby.

 

Ke konci celé procedury se můžete dočkat takzvaného šťastného konce – tedy erotického vyvrcholení. Vaše slast by bez něj nebyla kompletní. Přesvědčte se, že šťastné konce nepatří pouze do světa pohádek!

Vzrušující i posilující zážitek

Jakmile se do vaší terapie vloží vícero rukou, reakce vašeho mozku se mění. V zásadě platí, že čím více rukou přijde do kontaktu s vaší kůží, tím těžší je záplavu nových stimulů zpracovávat a předvídat jejich následnost. Tím spíše, pokud se neustále mění technika a intenzita celé procedury.

Toto příjemné a vzrušující přetížení smyslů vede ke zcela nové, netušené rozkoši, která má i hluboce emocionální dopad. Právě dík nepředvídanosti této masáže její účinky neztrácí na síle ani při jejích dalších opakováních.

Služba šitá na míru

Pokud máte nějaká konkrétní přání, rádi byste, aby naše terapeutky věnovaly zvláštní péči některé z částí vašeho těla, neváhejte nám vše sdělit předem. Samozřejmě ale můžete vše korigovat i při masáži samotné.

Také můžete všemu nechat volný průběh. Dívky samy vycítí vaše reakce a přizpůsobí svou techniku a intenzitu jednotlivých dotyků vaší náladě, pocitům i potřebám těla tak, aby vám dopřály co největší fyzické i duševní uvolnění.

Nepotřebujete nic než přijít v dobrém rozpoložení, abyste si mohly dosyta užít potěšení z naší masáže! Je také dobré vyčlenit si dostatečné časové okénko nejen pro masáž samotnou, ale i pro odpočinek po ní. Spěchat do práce ihned poté se nedoporučuje – v klidu si užívejte jejích účinků.

 

Naše terapie dokáže ulevit od mnoha fyzických i psychických obtíží. Navštivte náš salón a udělejte něco pro své zdraví!

Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním