Nuru masáže v Praze

 • Nuru masáž je technikou tělo na tělo
 • Uvolnění pomocí speciálního japonského gelu
 • Snižuje stres a napětí
 • Zkušené masérky a maséři
 • Vhodné pro muže, ženy i páry
 • Happy Hours každý den od 10 do 15 hodin
 • Intimní prostředí salónu v Praze na Vinohradech
 • Slevy pro stálé zákazníky

Nuru je typ erotické masáže, která je považována za mistrovskou. Dokáže uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Potěšení v této službě najdou jednotlivci, ať už muži, nebo ženy, ale také páry. Tato jedinečná zkušenost tak může okořenit váš dosavadní sexuální život!

Využijte výhodnou akci Happy Hours každý den od 10 do 15 hodin!

Oblíbenou Nuru masáž si můžete v dopoledních a brzkých odpoledních hodinách užít za zvýhodněnou cenu. To platí pro masáž na 60 i 90 minut!

 

 

Nuru masáž má své kořeny v Asii

Exotický název napovídá, že tento typ relaxace pochází z Asie, kde je považován za antistresovou terapii. Tato technika byla používána v tradičních japonských lázních a díky své propracovanosti se dostala až do Evropy. Jedná se o druh uvolnění, kde se používají nejen ruce, ale prakticky celé tělo a všechny dokonalé přednosti našich smyslných krásek. Bezpochyby jde o jeden z nejintimnějších zážitků, který vám v našem salónu můžeme nabídnout.

 

Speciální gel – nepostradatelný pomocník japonské erotické masáže

Tento erotický rituál má také často přívlastek “kluzký“ (slovo nuru totiž znamená kluzký nebo mazlavý). To jsou přesně vlastnosti gelu vyrobeného z mořské řasy Nori, kterým vás naše krásná masérka natře. Jedná se o zcela unikátní přírodní gel s prokazatelnými detoxikačními a třecími vlastnostmi. Po jeho nanesení bude vaše pokožka jemná a bude možné se po ní snadno a bez námahy klouzat. Což velmi rychle shledáte jako více než příjemné!

 

Jak probíhá masáž „body to body“?

 • Společná koupel
 • Jemná masáž a dotyky
 • Nanesení dostatečného množství gelu
 • Kluzká masáž celého těla prsty a dlaněmi
 • Masáž celým tělem masérky
 • Závěrečné uvolnění a sprcha

Masáž působí nejen antistresově, ale díky klasickým masážním technikám dojde i k uvolnění všech vašich svalů, zejména pak zad a stehen.

 

Interiér našeho salónu navodí tu správnou intimní atmosféru!

Tlumené světlo svíček, relaxační hudba a příjemná vůně. Místnosti v našem salónu dokážou zahrát na všechny vaše smysly a vy se tak můžete nechat unášet na vlnách erotické fantazie.

 

Masáž tělo na tělo vyžaduje zkušenost i fyzičku

Správné zvládnutí této techniky klade důraz na fyzické předpoklady našich masérek a masérů. Naše dívky a muži jsou nejen krásnými bytostmi, ale především špičkovými profesionály v oboru. Fyzicky náročnou techniku znají a zvládají dokonale, a to s pečlivou synchronizací všech smyslných pohybů.

Samotný výběr konkrétního maséra, který vám bude po dobu relaxace dělat společnost, záleží už pouze na vašem vkusu a preferencích. Na výběr máme blondýnky, brunety i černovlásky, svalovce i opálené exotické krasavce.

 

Tajná přání si nenechávejte pro sebe!

Pokud víte, že vaší hlavní erotogenní zónou je zadeček nebo plosky nohou, určitě se o tuto informaci nezapomeňte podělit. Naše masérky jsou připraveny poupravit klasickou techniku o vaše individuální požadavky.

Z našeho salónu byste tak vždy měli odcházet spokojení, uvolnění a bez jakékoliv známky stresu či napětí. Ne náhodou si někteří z našich klientů vytvořili z našich služeb pravidelný rituál, bez kterého si již nemohou svůj život přestavit.

 

 

Objednejte si naše služby až domů!

Escortní servis ocení hlavně ti zákazníci, kteří si chtějí užít příjemnou relaxaci v prostředí, které dobře znají. Rezervovat si můžete jednu i dvě zkušené krásky najednou, a to po celé Praze!