Nuru masáže

Nuru masáže jsou perfektním zpestřením vašeho erotického života kdykoliv během roku. Ovšem během horkých letních měsíců si klouzavou nuru masáž užijete ještě více, protože vás bude nuru gel mírně chladit.

Nuru masáž je typ erotické masáže Praha, při kterém masérka používá nejen své ruce, ale i zadeček a vůbec celé své tělo, aby vás příjemně a eroticky namasírovala.

Nuru masáže začínáme tak, že se s vámi společně osprchujeme. Je to nejen příjemné a budeme mít možnost se blížej seznámit před samotnou nuru masáží, ale také nás to oba krásně zvlhčí a nuru masáž tak bude o to více klouzavější!

Po společné sprše vás uložíme na podložku. Budeme vás chvíli hladit a zlehka masírovat.

Následně na vás naneseme pořádné množství nuru gelu, který je vyrobený z mořských řas nori. Takovýto gel má skvělou vlastnost – a to, že na rozdíl o jiných gelů téměř nevysychá. Takže masáž bude krásně kluzká po celou dobu, od začátku až do nádherného konce.

Při aplikaci nuru gelu na vaše nahé tělo se vás budeme dotýkat a hladit úplně všude, abychom gel nanesli tam, kde vám bude dělat dobře.

Jakmile na vás bude nuru gel, začneme vás jemně masírovat prstíky od hlavy až k patě. Začneme u vašich trapézových svalů, budeme pokračovat přes ramena, paže až k dlaním.

Abyste od nás odcházeli odpočati, budeme se věnovat i vaším zádovým svalům.

Když budete ležet na bříšku, projedeme vám celá záda dlaněmi a budeme je masírovat i konečky prstů. Následně si na vás naše krásná masérka lehne a bude vám záda masírovat celým svým tělem. Začne po vašich zádech jezdit svým bříškem a poprsím. Nakonec zapojí i svůj zadeček. Takže si na vás sedne – ale bude se podpírat rukama, aby vám to bylo příjemné – a začne se na vás krásně kroutit. Zadečkem vás namasíruje záda odshora až dolů. Také bude jezdit svým zadečkem po tom vašem. A abyste byli odpočati úplně celí, bude vám zadečkem jezdit po stehnech a masírovat je.