Tantra masáže v Praze

VYTŘÍBENÁ TECHNIKA

Naše masérky a maséři jsou speciálně školení na tantra masáže. Mají tak léta praxe a již vytříbenou techniku, která navazuje na tisíciletou tradici masírování. Jejich technika a postupy jsou patřičně aktualizované novými trendy.

EXOTIKA V ČECHÁCH

Tento typ masáže pochází ze starověké Indie, kde je praktikován dodnes. Celá technika je postavena na náboženském učení, které ji činí naprosto neopakovatelnou. Zážitek umocňujeme vhodně volenou orientální hudbou a designem interiéru našeho salonu.

UZDRAVUJEME TĚLO I MYSL

Naše masérky a maséři spolu s uvolněním z vašeho těla odejmou nejen fyzické napětí, ale i černé myšlenky, které vás sužují. Při odchodu z našeho salonu tak nebudete mít pocit, že jdete, ale spíše že se vznášíte lehkostí.

PRAVIDELNÝ RITUÁL

Někteří naši klienti se k nám vracejí pravidelně právě kvůli tantře. Říkají, že je pro ně duchovní záležitostí, doslova pravidelným rituálem, bez kterého si to již nedokáží představit. Připojte se k nim i vy.

Vedle fyzického uvolnění nabízíme i duchovní zážitek.

Přijďte se k nám uvolnit!

 

Tantra masáže - 4 důvody, proč si na ně zajít právě k nám!

SPOLEČNÁ KOUPEL

Před samotným uvolněním nabízíme možnost osprchovat se či si dát očistnou koupel. Ta je prvním krokem k navození relaxační atmosféry.

DOKONALÝ INTERIÉR

V našem salonu máme hned několik místností zařízených pro ničím nerušenou erotickou masáž. Tlumené osvícení a uvolňující hudba dodají na romantice.

RUCE I POMŮCKY

Masírování nebude pouze o letmých dotecích rukou, ale také pomůcek, jako jsou pírka, šátky či ručníky.

NĚCO NOVÉHO

Pokud rádi zkoušíte něco nového a hledáte něco, co naprosto zboří vaší dosavadní představu o masážích, pak je tantra pro vás to pravé. Přesvědčte se o tom sami.

 

Čím jsou tantrické masáže specifické a komu jsou určeny?

Tantrická masáž vychází z taoistického umění Východní Asie. Jejím cílem není jen vyvrcholení jako u běžných erotických masáží. Naopak je o vnímání celého těla i duše.

Masérka či masér během ní pracuje s klientovou sexuální energií. Dochází k celkovému uvolnění, možnosti soustředit svou mysl čistě na sebe, uvědomit si moc přítomného okamžiku.

Tuto masáž nabízíme ve třech variantách, a to:

  • Pro muže, která se též nazývá lingam, je prováděna jednou z našich krásných masérek. Ta velmi umně reaguje na klientovy podněty. Dochází k uvolnění mysli i těla.
  • Pro ženy, která se též nazývá joni, je prováděna jedním z našich šikovných masérů. Ten se soustředí na klientčino prožívání. Na konci si budete připadat jako znovuzrozená.
  • Pro páry, které si mohou vybrat mezi dvěma masérkami, dvěma maséry či kombinací. Duchovní zážitek je umocňován společným sdílením se svým partnerem. Pozitivně působí na upevnění vztahů. Některé páry se k nám vracejí pravidelně.

Co byste měli vědět o našich tantra masérkách a masérech?

  • Špičky v oboru s hromadou zkušeností.
  • Jsou mladé a krásné.
  • Jsou opálení a svalnatí.
  • Pochází z Čech, ale i zahraničí.
  • Mají příjemné vystupování.
  • Dokáží naladit správnou atmosféru.
  • Rádi se přizpůsobí vašim konkrétním potřebám.

Vybrat si můžete v galerii. Vedle erotických fotografií najdete i informace o jménu, věku, výšce a další detaily o každé a každém z nich.

Dejte prostor svému uvolnění i fantazii.

Neváhejte a pusťte se do výběru vaší vysněné masérky či maséra!