Tantrická masáž

Tantrická masáž je typem erotické masáže. Je taktéž zaměřena na vaši fyzickou rozkoš, ale je v ní obsaženo něco víc.

Tantrické masáže jsou založeny na taoistickém učení z Východní Asie.

Tantrická masáž primárně neslouží k vyvrcholení. Jedná se hlavně o práci se sexuální energií, se kterou masérka či masér pracují.

Tantrické masáže slouží k relaxaci a uvolnění celého těla. Kdy jde ruku v ruce s tím i léčba organismu. Protože tělo se dokáže samo léčit, když k tomu má odpovídající podmínky. A pohoda při tantrické masáži k tomu jistě patří.

Tantra masáž je vhodná skutečně pro každého. Je také zcela vhodná pro muže, kteří mají potíže s erekcí. A to z jednoduchého důvodu. Při tantrické masáži nejde o sex. Je to o poznávání sebe samých. A proto se dotyčný nemusí obávat nějakého selhání. Tantra masáž je tu pouze pro vás. Jste na tantrické masáži proto, abyste ji přijímali. Aby se masérka starala a pečovala o vás. Tak si to vychutnávejte a soustřeďte se jen na to příjemné. Na vaše potěšení.

Jak začíná tantrická masáž?

Tantrická masáž začíná očistou. Takže váš čeká sprcha či koupel.

Celou tantrickou masáží vás bude provádět příjemná, uklidňující hudba, která uvolní vaše smysly a připraví vaše tělo na nadcházející relax v podobě tantra masáže.

V průběhu masáže vás masérka bude hladit nejen rukama, ale použije i pomůcky jako ručníky či pírka.

Bude vás s nimi jemně hladit od hlavy až po chodidla. Poznáte nový rozměr vnímání okolního světa. Nové doteky na vás budou působit až magicky.

Při masáži se k vám masérka bude příjemně tulit a objímat vás. Budete se cítit neohroženi, opečováváni a milováni.

Tantrická masáž vám dodá vnitřní sílu, rovnováhu a nabije vás pozitivní energií.