Thajské erotické masáže v Praze

Odborníci na thajskou erotickou masáž

Tento druh relaxace vyžaduje zkušenosti a perfektní znalost prastarých thajských technik. To vše vám můžeme nabídnout.

 

Jedinečný zážitek pro všechny

Tuto službu nabízíme všem bez rozdílu – mužům, ženám i párům. Zejména párová relaxace může být tou pravou špetkou koření, která osvěží váš dosavadní sexuální život.

 

Uvolnění svalů i mysli

Spojení léty prověřených klasických technik s prvky té nejhlubší intimity je tou nejlepší kombinací k dosažení stavu harmonie těla i ducha.

 

Slevy pro věrné zákazníky

Pro naše klienty, kteří se k nám pravidelně vrací, jsme připravili speciální nabídku. Na každou třetí návštěvu od nás dostanete slevu 20 %.

V naší neodolatelné nabídce si svoji masérku vybere každý!

Při výběru vám určitě pomohou fotografie našich krásných dívek a svalnatých mužů. Dejte na svůj instinkt a nezapomeňte na svoje tajné fantazie a přání.

 

Thajská erotická masáž kombinuje to nejlepší z exotických technik

Spojení klasické thajské masáže, indické ajurvédy a sexualitou nabitých technik tvoří tu nejkomplexnější z naší nabídky erotických masáží. Nedílnou součástí relaxace je použití vonných olejů s afrodiziakálními účinky, které podtrhnou navozenou intimitu a erotický náboj.

Samotný výběr konkrétního oleje záleží na vašich preferencích a aktuální náladě. Uvolníme vaše svaly pomocí prstů, předloktí, kolen a loktů. Vaše intimní partie nezůstanou bez povšimnutí a bude jim věnována maximální péče na samém závěru.

Po celou dobu může být vámi vybraná bohyně zcela nahá, nebo oblečená do erotického spodního prádla.

 

Co vám naše erotická thajská masáž přinese?

  • Uvolnění celého těla a ztuhlých svalů
  • Zbavení se stresu a přepětí
  • Získání nově nabité energie
  • Zlepšení krevního oběhu
  • Povzbuzení libida
  • Posílení imunity
  • Zjemnění pokožky
  • Získání sebedůvěry

Objednejte se do našeho salónu na pražských Vinohradech a prožijte jedinečné chvíle v našich krásných prostorách!

Těšit se můžete na luxusní prostředí, tlumené světlo svíček, jemnou vůni a hlavně okouzlující společnost.

 

Thajská masáž s happy endem krok po kroku

Společná koupel

Na samotném začátku vaší cesty si užijete sprchu, nebo koupel v té nejsvůdnější společnosti. Budete tak mít jedinečnou příležitost důkladně si prohlédnout všechny křivky, které tu následující dobu budou jen pro vás.

 

Thajská relaxace

Po příjemném úvodu následuje o něco erotičtější zážitek. Naše zkušená slečna vám za pomoci jemného oleje uvolní všechny vaše ztuhlé svaly a protáhne doslova celé tělo.

 

Překvapení na konci

Na závěr budou ve zkušených rukách i vaše nejintimnější partie. Důležité je zmínit, že cílem tohoto typu relaxace není dosažení orgasmu, ale maximální uspokojení a příval pozitivní energie.

Doporučujeme si na samotném konci užít poslední chvilky v příjemném prostředí a ještě pár minut nechat oči zavřené. Získanou energii si tak v sobě udržíte ještě několik dní.

 

Thajské masáže se zakončením poskytujeme s maximální flexibilitou

Všechny naše služby si můžete užít kdykoliv a kdekoliv. Ať už si vzpomenete pozdě večer, nebo brzy ráno, jsme vám v našem salónu k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pokud raději preferujete pohodlí svého domova, nebo neutrální prostředí hotelového pokoje, určitě rádi využijete náš eskortní servis, který poskytujeme v rámci celé Prahy.

 

Připojte se i vy do řady našich spokojených klientů!

Mezi naše věrné zákazníky patří muži i ženy různých věkových kategorií. Řada z nich už naše služby zařadila do svého pravidelného režimu a erotický rituál si nenechají ujít každý měsíc.