Tanec na klíně v Praze

Využijte možnosti vylepšit svůj zážitek u nás o tanec na klíně. Jedná se o doplněk, kterým si můžete za příplatek obohatit jakoukoliv masáž z naší nabídky. Svádivý tanec zpravidla předchází masáži samotné, umocňuje vzrušení a navnazuje na další pokračování.

  • DALŠÍ EXTRA DOPLŇKOVÉ SLUŽBY NAVÍC KE KLASICKÉ NABÍDCE

Při vaší návštěvě se nemusíte vázat jen na standardní varianty masáží, neboť nabízíme celou řadu doplňkových možností. Klidně si jich můžete vybrat hned několik najednou a k tanci na klíně přidat třeba lesbickou show – možností je nepřeberně.

  • VÝHODA PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY

Jsme rádi, pokud se k nám vracíte a vážíme si toho. Nejen proto jsme se rozhodli nabídnout vám příjemnou 20% slevu z každé třetí návštěvy.

  • HAPPY HOURS KAŽDÝ DEN

Kterýkoliv den v týdnu nás mezi 10. a 15. hodinou můžete navštívit se slevou na masáž Nuru. Vybírejte z šedesátiminutové nebo rovnou devadesátiminutové varianty a dopřejte si požitek, který tato původem japonská masáž nabízí.   

Jestliže si z různých důvodů nemůžete dovolit navštívit nás osobně, nebo se v domácím prostředí zkrátka cítíte lépe, zkuste využít našich eskort erotických masáží. Sami za vámi přijedeme na smluvenou adresu v dohodnuté době a celá masáž proběhne mimo prostory našeho salónu.

Přidejte si tanec na klíně k libovolnému typu masáže. Tento nevšední prvek ozvláštní průběh vaší návštěvy u nás a dodá standardní masáži nový rozměr!

Co je vlastně tanec na klíně?

„Lap dance“ je technika, při které tančící osoba vzrušuje sedícího pomocí kroužení boků přímo na klíně v oblasti rozkroku nebo v jeho těsné blízkosti.

 

Nahé tanečnice nebo tanečnice svůdně oblečené – výběr je na vás

Sami si řekněte, jestli máte raději vzrušující erotický komplet, nebo namísto erotického prádla preferujete spíše nahotu. Stačí požádat masérku, aby se pro vás upravila.

 

Topless tanečnice aneb nahoře bez

Můžete volit také střední cestu a volit variantu topless, tedy bez podprsenky. Šetrně dávkovaná lascivnost může dráždit více, než prostá nahota.

Stálé klienty odměňujeme za věrnost!

Vracejte se k nám a můžete se těšit z 20% slevy na každou 3. návštěvu.

    Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním